KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16969271
nr 1696 9271
Oidentifierad konstnär. Signerad, LM, daterad 2000, komposition. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 april 2025
kl 19:52:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
600 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)